Garcinia Cambogia na codzień

zdrowe jedzenieNaturalny suplement odchudzania spalający tłuszcz szybko i tanio oraz poprawiający nastrój i jakość snu – brzmi to jak cudowna pigułka. Ale jeżeli przeczyta się trochę badań, ogólne wyniki są różne. „Główne argumenty na ich działanie w sporym stopniu opierają się na badaniach na próbkach zbyt małej wielkości, bez grupy placebo oraz bez dokładnych pomiarów zawartości tłuszczu w ciele.” jak twierdzi Dziennik Amerykańskiej Społeczności Medycznej ( JAMA ). ” 12 tygodniowa, losowa, podwójnie ślepa, kontrolowana próba placebo była przeprowadzana na 42 uczestnikach, którzy otrzymywali 3,000 mg Garcinii cambogii na dzień. Wyciąg z Garcinii cambogii nie wywołał znaczącej utraty wagi ani tłuszczu.

Dr. Vladimir Badmaev odpowiedział na wyżej wymieniony raport JAMAwskazując na ograniczenia w przeprowadzanych badaniach, pisząc że HCA musi być podawana z bogatą w węglowodany dietą, a w badaniach podawana była z dietą bogatą w błonnik. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat skutecznych tabletek odchudzających.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Posted by: admin on