Analiza mitochondriów w odchudzaniu

tabletki na odchudzaniePoprzez pobudzanie mitochondriów SIRT3 i SIRT4 przedłużają życie komórek, zapobiegając temu aby w osłabionych mitochondriach rozwijały się małe dziury (lub pory) w ich błonach, które przepuszczają białka wywołujące apoptozę lub śmierć komórek oraz przedostawaniu się do ich do dalszych części komórek. „Nie spodziewaliśmy się, że najważniejszą część tego szlaku była w mitochondriach”, mówi David Sinclair, profesor patologii z Harvard Medical School i współautor badania. „Uważamy, że prawdopodobnie znaleźliśmy regulatory odpowiedzialne za starzenie.”

Ze swojej strony Sinclair jest chętny, aby zobaczyć wyniki swoich eksperymentów z supermyszami. „W zależności od tego, co wykażą badania na myszach” mówi „być może również NAMPT umieścimy na liście celów przemysłu lekowego.” Sprawdz też artykuł napisany tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Posted by: admin on